Bizi Tanıyın

 • DT. MUAMMER ÇORBACIOĞLU

  1971 de İstanbulda doğdu.

  1999 yılında Marmara Üniversitesi diş hekimliği fakültesinden mezun olduktan sonra özel bir klinikte çalışmaya başladı. 2001 yılında Türkiye’nin ilk diş hastanesinin kurucu hekimleri arasında yer aldı. Yönetim kurulu üyeliğinin yanında klinisyen olarakta çalışmalarına devam etti.

  2005 yılın da da Dt Semra Aydın Arıcan ile beraber kendi kliniği MYDENT Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğini açtı. Estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı ve implant üstü protetik çalişmalar üzerine aldığı eğitim ve sertifikaları bulunmaktadır.

  Devamını Oku
 • DT. SEMRA AYDIN ARICAN

  1976 ‘da Yalova da doğdu. 1999 yılında İstanbul üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden den Mezun olduktan sonra, aynı yıl özel bir klinikte klinisyen olarak çalışmaya başladı. 2001 yılında Türkiye’nin ilk diş hastanesinin kurucu hekimleri arasında yeraldı. 1,5 yıl mesul müdürlüğünü yaptıktan sonra 2005 yılında Dt. Muammer Çorbacıoğlu ile beraber kendi kliniği MYDENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini açtı.

  Ön grup Estetik restorasyonlar, konservatif tedavi ve pedodonti üzerine kongre ve eğitimlerde yer aldı. Türk Diş Hekmlerii Birliği, İstanbul diş hekimleri Odası ve Estetik diş hekimliği Akademisi (EDAD) üyesidir.

  Devamını Oku